YouTube Preview Image

(Source: TUAW) Don’t even bother questioning why there is video of Jean-Luc Picard bashing Twitter and talking about his love for the iPhone, just watch and enjoy. Okay, okay, it’s from a PBS interview designed to promote some of their Shakespeare programming, but that doesn’t matter, really. All that matters is that Sir Patrick Stewart calls his “beautiful” iPhone “an extension of whom I am,” in the way that only he can.

He also bashes gaming, but only because he says it’s extremely addictive, so we’ll let that one slide. Here’s the really important question: Has anyone pointed out the Star Trek phaser [iTunes link] to him yet? What apps (besides the weather one, we guess) does he run on a daily basis?Write a comment


Name
    
Nmancer’s TekLog is based on WordPress platform, RSS tech , RSS comments design by Gx3.
Instagram Hizmetleri hızlı teslimat

Instagram Hizmetleri hızlı teslimat

Instagram hesapları, ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde en çok kullanılan sosyal medya platformudur. Bu platformda yerinizi en üst sıralarda alabilmek için takipçi sayınızı hızlı bir şekilde artırmalısınız. Bu firmanın hizmetlerinden faydalanarak Instagram hesaplarınız için; ● Takipçi satın al ● Beğeni satın al ● Görüntüleme satın al ● Otomatik beğeni satın al ● Instagram TV hizmetleri Seçenekleri için oluşturulmuş destek paketlerini satın alabiliyorsunuz. Her hizmet türü için farklı sayılardan ve fiyat seçeneklerinden oluşmuş paketler bulunmaktadır. Takipçi satın al hizmetleri için oluşturdukları paketleri 100 takipçi ile 25.000 takipçi arasında değişen 8 farklı paketten oluşmaktadır. Paket içeriklerindeki takipçiler, kullanıcı tercihine göre Türk ve yabancı gerçek takipçilerden oluşuyor.