Labor Day is all about honoring our nation’s working people by having sales! That way, people who actually labor has to go to work and sell us mattresses, but everyone else can enjoy a BBQ and a nice nap. Thankfully, Xbox is bringing bargain basement games to the people on Labor day weekend. Four titles from the Xbox Live Arcade are having their prices slashed and decimated. Check it out:

  • Gauntlet
  • Dig Dug
  • Small Arms
  • Zuma Deluxe

Gauntlet and Dig Dug will be 200 Microsoft points each, or $2.50. Small Arms and Zuma Deluxe will be cut to 400 Microsoft points, or $5 a pop.

So git em while they’re inexpensive. The sale begins this Sunday and continues through Monday.Write a comment


Name
    
Nmancer’s TekLog is based on WordPress platform, RSS tech , RSS comments design by Gx3.
Instagram Hizmetleri hızlı teslimat

Instagram Hizmetleri hızlı teslimat

Instagram hesapları, ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde en çok kullanılan sosyal medya platformudur. Bu platformda yerinizi en üst sıralarda alabilmek için takipçi sayınızı hızlı bir şekilde artırmalısınız. Bu firmanın hizmetlerinden faydalanarak Instagram hesaplarınız için; ● Takipçi satın al ● Beğeni satın al ● Görüntüleme satın al ● Otomatik beğeni satın al ● Instagram TV hizmetleri Seçenekleri için oluşturulmuş destek paketlerini satın alabiliyorsunuz. Her hizmet türü için farklı sayılardan ve fiyat seçeneklerinden oluşmuş paketler bulunmaktadır. Takipçi satın al hizmetleri için oluşturdukları paketleri 100 takipçi ile 25.000 takipçi arasında değişen 8 farklı paketten oluşmaktadır. Paket içeriklerindeki takipçiler, kullanıcı tercihine göre Türk ve yabancı gerçek takipçilerden oluşuyor.