TrekMovie.com posted an exclusive interview with Star Trek movie producer Damon Lindelof. Here are few excerpts.

TrekMovie.com: So Damon, can you give us a production update? Where are you on your timeline?

Damon Lindelof: We are still cutting the movie, getting effects from ILM, and we are going to show the movie to the brass at Paramount, probably by the end of August. We are really, really, really excited about what we got. I think the movie really works. Then I think we are just going to be putting effects shots in. It is one of those things where we have stayed on the schedule to get the movie ready for Christmas, so we are going to be sitting on it for a while.

Full Press:   http://trekweb.com/articles/2008/07/29/Damon-Lindelof-Gives-a-Production-Update-and-Talks-About-New-Movie-Humor.shtmlWrite a comment


Name
    
Nmancer’s TekLog is based on WordPress platform, RSS tech , RSS comments design by Gx3.
Instagram Hizmetleri hızlı teslimat

Instagram Hizmetleri hızlı teslimat

Instagram hesapları, ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde en çok kullanılan sosyal medya platformudur. Bu platformda yerinizi en üst sıralarda alabilmek için takipçi sayınızı hızlı bir şekilde artırmalısınız. Bu firmanın hizmetlerinden faydalanarak Instagram hesaplarınız için; ● Takipçi satın al ● Beğeni satın al ● Görüntüleme satın al ● Otomatik beğeni satın al ● Instagram TV hizmetleri Seçenekleri için oluşturulmuş destek paketlerini satın alabiliyorsunuz. Her hizmet türü için farklı sayılardan ve fiyat seçeneklerinden oluşmuş paketler bulunmaktadır. Takipçi satın al hizmetleri için oluşturdukları paketleri 100 takipçi ile 25.000 takipçi arasında değişen 8 farklı paketten oluşmaktadır. Paket içeriklerindeki takipçiler, kullanıcı tercihine göre Türk ve yabancı gerçek takipçilerden oluşuyor.