Lucasfilm has selected young software development company Tweak Software’s new RV playback application for use at all of its entities, including Industrial Light+Magic, Lucasfilm Animation, Lucasfilm Animation Singapore and LucasArts.

Full Press:   http://www.movienetnews.com/news/lucasfilm-tweaks-image-playback-software/1 Comment to “Lucasfilm Gets Tweaked”


  1. Recent Faves Tagged With "lucasfilm" : MyNetFaves — September 16, 2008 @ 5:35 pm

    [...] public links >> lucasfilm Lucasfilm Gets Tweaked First saved by retrophisch | 2 days ago Star Wars Creator Lucasfilm Loses IP Case Against [...]


Write a comment


Name
    
Nmancer’s TekLog is based on WordPress platform, RSS tech , RSS comments design by Gx3.
Instagram Hizmetleri hızlı teslimat

Instagram Hizmetleri hızlı teslimat

Instagram hesapları, ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde en çok kullanılan sosyal medya platformudur. Bu platformda yerinizi en üst sıralarda alabilmek için takipçi sayınızı hızlı bir şekilde artırmalısınız. Bu firmanın hizmetlerinden faydalanarak Instagram hesaplarınız için; ● Takipçi satın al ● Beğeni satın al ● Görüntüleme satın al ● Otomatik beğeni satın al ● Instagram TV hizmetleri Seçenekleri için oluşturulmuş destek paketlerini satın alabiliyorsunuz. Her hizmet türü için farklı sayılardan ve fiyat seçeneklerinden oluşmuş paketler bulunmaktadır. Takipçi satın al hizmetleri için oluşturdukları paketleri 100 takipçi ile 25.000 takipçi arasında değişen 8 farklı paketten oluşmaktadır. Paket içeriklerindeki takipçiler, kullanıcı tercihine göre Türk ve yabancı gerçek takipçilerden oluşuyor.