An optimized version of iGoogle is now available for iPhone users. iGoogle, which can be customized to display RSS feeds, news on a variety of topics, crossword puzzles, weather maps, online tetris, etc. The iPhone optimized version lists all feeds and gadgets in one column (and if the TestiPhone.com site is to be believed, content is scaled to the screen) and you can select individual tabs at the bottom of the page (very similar to the traditional iGoogle set-up). The iGoogle iPhone address is http://www.google.com/ig/i and it is a significant improvment over the US-only Google Mobile page.

One strange thing I discovered is that, on the iPhone, while it displays all your gadgets in one column, it puts the last column at the top, then the middle, then the left. Odd. But Gmail is very easy to read they way they’ve set it up.Write a comment


Name
    
Nmancer’s TekLog is based on WordPress platform, RSS tech , RSS comments design by Gx3.
Instagram Hizmetleri hızlı teslimat

Instagram Hizmetleri hızlı teslimat

Instagram hesapları, ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde en çok kullanılan sosyal medya platformudur. Bu platformda yerinizi en üst sıralarda alabilmek için takipçi sayınızı hızlı bir şekilde artırmalısınız. Bu firmanın hizmetlerinden faydalanarak Instagram hesaplarınız için; ● Takipçi satın al ● Beğeni satın al ● Görüntüleme satın al ● Otomatik beğeni satın al ● Instagram TV hizmetleri Seçenekleri için oluşturulmuş destek paketlerini satın alabiliyorsunuz. Her hizmet türü için farklı sayılardan ve fiyat seçeneklerinden oluşmuş paketler bulunmaktadır. Takipçi satın al hizmetleri için oluşturdukları paketleri 100 takipçi ile 25.000 takipçi arasında değişen 8 farklı paketten oluşmaktadır. Paket içeriklerindeki takipçiler, kullanıcı tercihine göre Türk ve yabancı gerçek takipçilerden oluşuyor.