The new video for forthcoming single Dig, Lazarus, Dig!!!, directed by artists Iain Forsyth & Jane Pollard, is available from the official band web site now.

nickcaveandthebadseeds.com

First single – and the new album’s title track – Dig, Lazarus, Dig!!! is out on 18th February and will be available as a limited edition 7″, CD and download. The B-side features another new Nick Cave & The Bad Seeds song, Accidents Will Happen.

Produced by Nick Cave & The Bad Seeds and Nick Launay the new album, released on 3rd March, was recorded over the summer at State of the Ark studios in Richmond and mixed by Nick Launay at British Grove in Chiswick.Write a comment


Name
    
Nmancer’s TekLog is based on WordPress platform, RSS tech , RSS comments design by Gx3.
Instagram Hizmetleri hızlı teslimat

Instagram Hizmetleri hızlı teslimat

Instagram hesapları, ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde en çok kullanılan sosyal medya platformudur. Bu platformda yerinizi en üst sıralarda alabilmek için takipçi sayınızı hızlı bir şekilde artırmalısınız. Bu firmanın hizmetlerinden faydalanarak Instagram hesaplarınız için; ● Takipçi satın al ● Beğeni satın al ● Görüntüleme satın al ● Otomatik beğeni satın al ● Instagram TV hizmetleri Seçenekleri için oluşturulmuş destek paketlerini satın alabiliyorsunuz. Her hizmet türü için farklı sayılardan ve fiyat seçeneklerinden oluşmuş paketler bulunmaktadır. Takipçi satın al hizmetleri için oluşturdukları paketleri 100 takipçi ile 25.000 takipçi arasında değişen 8 farklı paketten oluşmaktadır. Paket içeriklerindeki takipçiler, kullanıcı tercihine göre Türk ve yabancı gerçek takipçilerden oluşuyor.