Paramount Pictures and Nickelodeon Movies announced today that the family adventure “The Spiderwick Chronicles” has moved its release to February 14, 2008.

From the beloved best-selling series of books comes “The Spiderwick Chronicles,” a fantasy adventure for the child in all of us. Peculiar things start to happen the moment the Grace family (Jared, his twin brother Simon, sister Mallory and their mom) leave New York and move into the secluded old house owned by their great, great uncle Arthur Spiderwick. Unable to explain the strange disappearances and accidents that seem to be happening on a daily basis, the family blames Jared. When he, Simon and Mallory investigate what’s really going on, they uncover the fantastic truth of the Spiderwick estate and of the creatures that inhabit it.Write a comment


Name
    
Nmancer’s TekLog is based on WordPress platform, RSS tech , RSS comments design by Gx3.
Instagram Hizmetleri hızlı teslimat

Instagram Hizmetleri hızlı teslimat

Instagram hesapları, ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde en çok kullanılan sosyal medya platformudur. Bu platformda yerinizi en üst sıralarda alabilmek için takipçi sayınızı hızlı bir şekilde artırmalısınız. Bu firmanın hizmetlerinden faydalanarak Instagram hesaplarınız için; ● Takipçi satın al ● Beğeni satın al ● Görüntüleme satın al ● Otomatik beğeni satın al ● Instagram TV hizmetleri Seçenekleri için oluşturulmuş destek paketlerini satın alabiliyorsunuz. Her hizmet türü için farklı sayılardan ve fiyat seçeneklerinden oluşmuş paketler bulunmaktadır. Takipçi satın al hizmetleri için oluşturdukları paketleri 100 takipçi ile 25.000 takipçi arasında değişen 8 farklı paketten oluşmaktadır. Paket içeriklerindeki takipçiler, kullanıcı tercihine göre Türk ve yabancı gerçek takipçilerden oluşuyor.